KDO JSME 

Jakub Tichý

Vzděláním i duší stavař, ze stavařské rodiny, praktik, nadšenec do oboru.

Již od střední školy jsem spolupracoval s architekty na malých i velkých projektech. Práce              s architekty mě naučila vnímání stavby jako celku z pohledu koncepce dispozice, koncepce technické, koncepce území až po detail stavební i interierově - nábytkový. V rámci své práce vždy spolupracuji s týmem odborníků pro jednotlivé zařízení staveb. 

V rámci své praxe jsem pracoval od územních studiích a generelech rozvoje, přes kompletní projektové práce, jejich řízení a supervizi, až po dozorování staveb jako autorský dozor projektanta tak i jako technický dozor.

V oboru pracuji v plném nasazení od roku 2002.

Lucie Tichá, Mgr.

Jsem plnou podporou svému kolegovi, manželovi a i když nejsem stavebního vzdělání, přispívám i k projektům diskuzí, kritikou a praktickým pohledem.

Roman Dosedla

Po několika letech menších brigád jsem se připojil a doplnil tým, přesto, že stále studuji v oboru. Postupně se zapojuji do celého procesu projektu, zejména od zaměření po kresličské práce / modelování. 

Externisté

S ohledem na občasnou potřebu rozšíření kapacity se tým doplní na danou zakázku o další členy, a to jak ve stavební profesi, tak všech ostatních, dle potřeby konkrétní zakázky. Jedná se všechny potřebné profese, průzkumy a posudky na všemožné stavby a jejich části.Jakub Tichý

projekce, dozory, supervize


Lucie Tichá, Mgr.

inženýring, finance, korespondence